Szkółka tenisa ziemnego „AS” serdecznie zaprasza na profesjonalne treningi dzieci prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów tenisa ziemnego: 
W ofercie:
– trening motoryczny (rozwijanie mocy, zwinności, koordynacji ruchowej;
– nauka podstawowych technik, uderzeń, elementów gry;
– rozwijanie umiejętności taktycznych;
– scenariusze treningowe
I przede wszystkim…wspaniała zabawa oraz radość dzieci, wynikająca z pozytywnych, sportowych emocji. 

Obecnie już w bardzo wczesnym wieku, czyli na etapie czterech, a nawet trzech lat, dzieci mogą rozpocząć treningi tego fascynującego i coraz bardziej docenianego sportu. Jedynym warunkiem jest komunikatywność dziecka. Jeżeli rozumie ono polecenia i jest skłonne je wykonywać, to nie ma żadnych przeciwwskazań, aby zaczynać treningi w tak wczesnym wieku.
Korzyści treningów są niewymierne. Treningi tenisowe:
polepszają ogólną wydolność organizmu dziecka,
 rozwijają ogólną koordynację ciała, zwinność, szybkość; 
Poprawiają zdolności motoryczno-ruchowe, które potem przydadzą się nie tylko na korcie, ale również w innych dyscyplinach sportowych. 
Dostarczają emocji, radości wynikającej z  uprawiania sportu i pozytywnej rywalizacji
 Ponadto skupiamy się nie tylko na samym graniu, ale również na dobrej zabawie poprzez stosowanie różnorodnych i atrakcyjnych dla naszych młodych tenisistów ćwiczeń-zabaw.

Treningi odbywają się według 3- etapowego schematu:
1. Dziecko uczy się gry, używając sprzętu dostosowanego do wieku.
Trening jest zabawą na korcie o wymiarach 6 x 12 m. Ten etap tenisa zwany jest mini – tenis. Rakietka umożliwia dziecku przebijanie piłki przez siatkę o wysokości około 80 cm. Tak mała rakietka nie wymaga wielkiej siły, natomiast z łatwością dziecko ćwiczy technikę. Przede wszystkim dziecko ćwiczy forhend, bekhend, wolej oraz serwis.
2. Opanowanie gry na korcie o wymiarach 9 x 18 m. Rakietka posiada krótszą rączkę w porównaniu z typową rakietą tenisową. Siatka jest wyższa o około 5 cm. Uderzenia rakietą strunową umożliwia posyłanie piłek na dalszą odległość, co może sprawiać dzieciom większą przyjemność z gry.
3.  Ostatnim etapem jest gra na kortach normalnych. Dzieci muszą posiadać odpowiednia siłę fizyczną oraz odpowiednią jakość ruchową.

PAMIĘTAJMY, PEŁEN SUKCES TO NIE TYLKO EFEKTYWNOŚĆ TRENINGÓW, ALE RÓWNIEŻ UCIECHA, ZDROWIE I DOBRE SAMOPOCZUCIE NASZYCH MŁODYCH SPORTOWCÓW!