Dzisiaj 46
Wczoraj52
W tym tygodniu 430
W zeszłym tygodniu 1324
Miesięcznie 2123
Dzisiaj22-06-2018
User Online 0
Goście Online 10

Bawilandia

    Ewenement na tle innych przedszkoli, stanowi odrębna salka bawialniana typu „kuleczkowo”, z której między zajęciami i zabawami na sali dydaktycznej korzystają nasi wychowankowie . To prawdziwe królestwo naszych przedszkolaczków i szczególnie przez nich upodobane.
Atrakcyjna, dwupoziomowa konstrukcja zabawowa posiada zainstalowane wewnątrz korytarze, labirynty, urządzenia zabawowe, zjeżdżalnie po której dzieci z piskiem radości zjeżdżają do suchego baseniku wypełnionego kolorowymi piłeczkami. Konstrukcja taka stwarza dzieciakom wiele możliwości zabawowych, a wśród jej licznych walorów wyróżnić można:
kolorowe korytarze i zainstalowane zabawki odpowiednio stymulują dziecko (szczególnie percepcję przestrzenną),
wspomaga sprawność ruchową, aktywność fizyczną, dzieci uczą się zabawy w grupie i co najważniejsze- ogromna frajda dla dzieci.

   Mając na uwadze radość dzieci, nie zapomnieliśmy o ich bezpieczeństwie. Konstrukcja znajdująca się w naszej placówce wyprodukowany przez firmę „ALDANI” spełnia wymagania norm PN-EN 1176 i PN-EN 1177. Jest to profesjonalny, całkowicie obudowany sprzęt, zabezpieczony miękkimi i antygrzybicznymi otulinami oraz wytrzymałymi siatkami zapobiegającymi wypadnięciu. Ponadto dzieci korzystają z salki pod czujnym okiem naszego personelu, który tłumaczy przedszkolakom podstawowe zasady bezpiecznej zabawy i czuwa nad ich bezpieczeństwem.
    Wejścia indywidualne
Z naszej salki bawialnianej mogą skorzystać wszystkie dzieciaki w wieku 1-12 lat, przez cały tydzień w godzinach:
     Poniedziałek - piątek w godzinach od 17.00 do 20.00
     Sobota i niedziela w godzinach od 15.00 do 20.00
Dzieci uczęszczające do naszego przedszkola: 50% zniżki.

ORGANIZUJEMY RÓWNIEŻ NIEZAPOMNIANE PRZYJĘCIA URODZINOWE DLA DZIECI(czas trwania imprezy 2,5 h)
Informacja na miejscu lub pod nr tel. 730701004
Pakiet urodzinowy:
- poczęstunek: żelki, popcorn, chrupki, paluszki, słodycze, wafelki, soki, woda mineralna, szampan dla         dzieci,
- kolorowe zaproszenia.
- zabawy z animatorem (1,5 h), konkursy, zabawy.
300 zł (do 10 dzieci bez jubilata), każde kolejne dziecko dopłata 25 zł - Jubilat gratis!
Malowanie twarzy -5 zł/os 
Konieczna wcześniejsza rezerwacja oraz wpłata zaliczki min. 2 tygodnie przed planowanym terminem imprezy. Na każdej imprezie urodzinowej konieczna jest obecność pełnoletniego opiekuna !
Ze względów sanitarnych rodzice/opiekunowie zobowiązani są do wykupienia ochraniaczy na buty, które dostępne są przy wejściu na obiekt. Można przynieść własne kapcie lub na boso. 

Cennik wejść indywidualnych oraz szczegółowe informacje na miejscu, a także pod numerem telefonu: 730 701 004 oraz na profilu facebooka.

SEDECZNIE ZAPRASZAMY

ozio_gallery_nano
Ozio Gallery made with ❤ by joomla.it