Dzisiaj 40
Wczoraj74
W tym tygodniu 269
W zeszłym tygodniu 314
Miesięcznie 632
Dzisiaj13-12-2018
User Online 0
Goście Online 11

Zakończenie roku i piknik rodzinny w "Akademii Jasia i Małgosi"

26.06.2015 roku w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego. Starszaki, które po wakacjach idą do szkoły żegnały przedszkole, a młodsze dzieci pożegnały swych starszych kolegów.

Wszystkie przedszkolaki zaprezentowały program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Następnie dzieci otrzymały upominki zakupione przez Radę Rodziców, a także dyplomy ukończenia przedszkola. Na zakończenie uroczystości wszyscy usiedliśmy do wspólnego stołu, zajadając się pysznymi wypiekami przegotowanymi przez rodziców. Ale to nie był koniec wrażeń, ponieważ o godz. 16.00 w naszym przedszkolu odbył się Piknik Rodzinny. Uczestniczyły w nim całe rodziny podopiecznych z Przedszkola. Piknikowi towarzyszyło mnóstwo atrakcji. Były dmuchne atrakcje, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, malowanie buźki, różne zabawy i konkurencje. Rodzice na chwilę mogli wyjść ze swej roli i wspólnie ze swoimi pociechami bawili się jak dzieci. Po wyczerpujących zabawach nastąpił poczęstunek. I tu także organizatorzy-kadra przedszkola, oraz Rodzice stanęli na wysokości zadania. Przygotowano pyszne smakołyki: pieczone ziemniaki, kiełbaski oraz przepyszne ciasta upieczone przez rodziców. Rodzinny nastrój, słoneczna pogoda i przyjemna atmosfera sprawiły, że dzień ten był wyjątkowy, zarówno dla dzieci, rodziców oraz gości. 
Dziękujemy wszystkim dzieciom za ten wspaniały rok, rodzicom za zaangażowanie i każdą chwilę, kiedy mogliśmy wspólnie myśleć o naszych przedszkolakach.